תניעו!

אני חושב שזה המצבר שוב

מדברים גבוהה

המלכה של הבית, הנערצת, זו שאין שנייה לה, המשגיחה העליונה, יודעת כל, אם כל האימהות, אם ילדיי, זו שאין שנייה לה שוב, זו שאנו מביטים בה במבטי הערצה עיוורים, זו שעל פיה יישק דבר, העליונה, החל”תניקית, זו שלא נתעסק איתה לעולמי עד ואימרו אמן, זו המוליכה אותנו במחשכים וזו שתמיד תהיה המגדלור אליו תמיד נחתור בחזרתנו מרכיבה ממושכת על אופנינו, זו שדואגת לנו לצלחת בריאות ולהזמנות מתן ביס, הבוררת והפוסקת העליונה, השליטה העליונה, בקיצור זאת ששכחה להניע את הרכב שלה שבוע שלם!
“תבוא מהר, לא מניע לי האוטו! וכך שש לו עבדכם הנאמן והכנוע ובשפת גוף מסמן לה לסור לאלתר ממושב הנהג. “וואלה לא מניע!” אני קובע בספקנות ושואל אותה מתי היא הניעה לאחרונה. ובתור שכזו עם תשובת מחץ:”מה אתה רוצה, נסעתי ברכב השני שלי כל השבוע (רוצה לומר הרכב שלי מהעבודה) וברכב הראשון שלי לא ראיתי טעם לסוע כלל. טופס קצר במרשתת לשגריר ונכנסים להמתנה. בינתיים לקחה שוב את הרכב השני שלה (רוצה לומר שוב הרכב שלי מהעבודה) ונסעה לה לאיסוף אחד הזאטוטים.

ההמתנה

כעבור כשלוש שעות אל עבר עתיד מרופד בחרדות מגיע המלאך משגריר, מאבטח את המצבר לכבלים עם סוללת חירום אך לשווא, הרכב הראשון שלה בשלו – ממאן להניע. שלף מצבר נוסף חיבר אותו גם בטור וגם במקביל ואפילו ביחד לסוללת החירום ורק כך ניאות הרכב של מלכת האם להניע. יש לה מצבר מאוד חזק. “קח את האוטו לסיבוב חצי שעה המצבר יתמלא”. טוב זה שלא שיש לי כלב להוציא חצי שעה והכל יתמלא נכון? הוצאתי את הרכב “לטיול” בלי רצועה ובלי לאסוף קקי. שעה צפונה לאחר מכן, מסרון משגריר על חווית השירות:
1. ממש רע
2. סוג של בסדר
3. טוב (בפונט קטנטן)
סריוסלי?! יש לכם את זה ביותר מסכן? בחרתי בטוב, ואם היה יותר הייתי בוחר גם בכזה. בקיצור תניעו את הרכבים שלכם, כי הוירוס הזה יודע גם להשבית מצברים. לא האמנתי שזה יתקוף אותנו גם. נורא!

משובים וחבילות

זה הכל העין שפתח עליי היום השליח של ארוחת הצהריים, קלט שני גושי ענקיים שמכילים רכבים בערפל כבד של אבק, ושאל אותי אם זה ככה מאז שהקורונה התחילה. “לא פשוט עברתי לרכוב על אופניים @$@$%#$%@!”.
לאחר שעה אני מקבל מייל משוב מתן ביס – איך היתה ארוחה? דרג אותנו!
1. שבעתי
2. טעים
3. השליח פתח עליך עין שים לב!
בחרתי באחת כי כמה כבר סלט הבית יכול להיות טעים?
חצי שעה אחר כך מגיע מסרון מהדואר – עוד משוב. “תודה לך שאספת את דבר הדואר, נודה לך על מילוי משוב. אני אחסוך לכם. יש לנו כמה מקומות שמחלקים חבילות ביישוב. אתמול זה היה הירקן . הגעתי אליו מרוגש לאסוף חבילה שאני ממתין לה כבר חודשים. “תמתין אני מסיים סיגרייה!” טוב תביא גם אחת תהיה בן אדם. מה עוד נשאר לבן אדם וירקנו.

מה יש לראות?

כל השבוע חבילות. אפילו הסטרימר הגיע. השמועות אומרות שיהיה לי נטפליקס עכשיו. שמעתי שיש אחלה תוכניות על מצברים בנוסף לפאודה ועוד כל מיני סדרות לימי מגיפות. מחבר את הסטרימר לווי פיי דרך האקסטנדר של הראוטר של האינטרנט בכניסה לבית. אפשר לנשום זה עובד.
הכל יכולה שאלה אותי למה זה כזה קטן? השבתי לה שזה הננו סטרימר כי הגדול מדי לא היה נכנס לנו בסלון. “אבל יש בזה נטפליקס נכון?!” בטח בטח.
עכשיו הילדים רוצים גם נטפליקס כי יש לזה שלט וזה עוד משהו שאפשר לריב עליו מכות ולשבור.
גאה ונרגש להיות סופסוף בעל מנוי סטנדרטי של נטפליקס, שווה בין שווים.

במה צופים עכשיו? לא יודע אני אשאל אותה.

?רוצה להשאיר תגובה