עמיתלונן יוצא לחופש הגדול. חודשיים ארוכים נטולי שלווה, ועוד יש נסיעה מתוכננת

נשק וברח

היי אני החופש הגדול, ואני פה!

האחד ביולי וחופש גדול שמח לכולם, ובפרט להורים שבינינו – הסיוט מתחיל. היום! אצלינו הוא כבר התחיל לפני כמה ימים, כולנו סובלים כאן משעלת מזגנים, ילד חמוד שמשתין כל לילה בגלל המזגן במיטה, אמא שלו שצורחת שהלך לה הגב ושיש לה בלט וברור שאני אשם, והבת שלה שמכורה באופן חריף מדי לטלויזיה. שלא לדבר על חתול מטומטם אחד שכל לילה מפנצ’ר לנו את הבריכה, לפחות הוא לא נובח ומעיר אותנו כמו הכלבה של השכנים. זונה.

כך אנחנו יוצאים לחופש הגדול. חמושים באנטי סבלנות וילדים, סבל, מרמור ורק מחכים שזה ייגמר. כבר עכשיו חם לי ואני מזיע. לא מדליק מזגן. שותה תה ומדמיין לי אלפים שוויצרים עם טובלרון, שלג, קור, ואותי בבקתת עץ עם יין ועוד כמה תוספות. הילדים ישנו הלילה ביחד בלילה כי המזגן לא ממש מקפיא את החדר של המפלצת שעולה לכיתה א’ וככה הם ישנים יותר ביחד ויותר שמחים. ג’סטה של חופש גדול. ורק האח הקטן שלה בחמש בבוקר צעק שנפל לו המוצץ ושאבוא לדחוף לו אותו שוב לפה. תושייה זה לא הצד החזק של גיל ארבע. וגם לא שלי.

בלו”ז שלי היום זה להיכנס לבית המרקחת ולרכוש בהקפה מסובסדת של הקופה את כל נוגדי הדיכאון שקיימים בשוק וגם את אלה שנותנים לסוסים. לא לוקח צ’אנסים. ישנם -31 ימים גם ביולי וגם באוגוסט – ככה אנחנו נהנה יותר אין לי ספק. החודשיים הכי ארוכים בשנה, הימים הנוראיים של ההורים מוכי הגורל והעייפות.
עכשיו חזרתי הביתה, אחרי שפיזרתי אותם בקייטנות. יש לחופש סלוגן חדש במקום נשק וסע – אימרו מעכשיו נשק וברח! בונה על התה החריף שיעזור.

אבא, למה טסים רק למקום אחד?!

חופש גדול שמח לכולם – אז לאן אתם טסים השנה? רצה הגורל, לא יודע איך אבל הסכמתי לטוס השנה עם המפלצות ועם הצודקת לחוץ לארץ. אין לי מושג איך אני הולך להחזיק מעמד שבוע ללא החתול שלי שאני כל כך קשור אליו בלב. מה גם שאין לי גם מושג איך אני הולך להחזיק מעמד שבוע עם אמא שלי בחו”ל. חופש גדול. אירופה זה לא הצד החזק שלי אני מודה, אולי קייב קצת יותר, אבל אני חושב שהגיע הזמן להיפתח גם למקומות חדשים וגבוהים. אולי זה ייעשה לי טוב קצת לדלל את החמצן למוח.

לרגל היום הראשון של החופש הגדול. אם יש משהו אחד שאני הולך לעשות אחרי הפוסט הזה זה לשאול בקבוצה החופרת של גן חובה – איזה יום היום ולהעלם לעד מהקבוצה החופרת ביותר! אולי 75,546 הודעות ביום של בעיקר אמהות שזה אף פעם לא מספיק להן. אני שונא קבוצות וואטסאפ ואפילו שהם אצלי בהשתקה זה עדיין חופר לי, חופר מדי. בטח עד סוף היום איזה שתי אמהות חוכמולוגיות כבר ייצרו קבוצה חדשה של “הקייטנה” כפול שני ילדים – ואנחנו לא למדנו כלום.

מה תיקנו לי בחופש?

תודה לאל עונת החתונות הסתיימה לה לפני יומיים, יצא לי להיות בשתי חתונות בשבוע שעבר, לא הולך להגיד מילה אחת מפאת קרבתי לעוסקים במלאכה אבל תתחתנו זה בריא. נגיד. לפחות אפשר את הכסף שנשאר להשקיע בדיוטי פרי ולקנות לילדים את כל מה שהם יירצו, וכפול. אנחנו בבית נגד גבולות וערכים ומחנכים בעיקר לאהבת הקניון או הדיוטי. מי שייבוא קודם.

חודשיים ללא שגרה, חודשיים ללא שינה רצופה, חודשיים לתקן נזקים בבית, חודשיים של התרפסות כואבת שלי כלפי מי מן המפלצות החמודות. “כן מתוקה שלי, את יכולה עוד שוקולד ונחשי גומי, בטח, והנה שמתי לך פה דלי כשתרצי להקיא”, “בטח חמוד שלי, אתה יכול לתפוס את החתול בזנב ולנער”. חתול חתול תגידו מה שתגידו, אבל הבן זונה הזה יודע לא להיות בבית כשהם חוזרים מהקייטנה, תופס לו איזה פינה בשכונה ומחכה. ת’כלס הייתי הולך איתו והיינו שותים בירה ביחד ומרכלים על הכלבה של השכנים. היא חמודה דווקא, הם להבדיל היותר בעיתיים.

כל ההורים בהיסטריה של התכנונים לחופש, מי לוקח את הילדים ובאיזה יום, מתי הסבתות באות לתגבר ואיפה שיש איקס אדום אומר שאין לנו צהריים וסידור לילדים! תביאו אליי אין בעייה. נצבע ביחד את השער כניסה ונאכל שומן צמחי. נא להדק חגורות או להרפות במקרה שלי, בכל זאת המונדיאל משמין.

תבלו בחופש הגדול!

 

עמיתלונן

?רוצה להשאיר תגובה

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE