גמר מונדיאל - 2018 • עמיתלונן

גמר מונדיאל – 2018

מונדיאל 2018המונדיאל ואני

זה המונדיאל הראשון שלי שאני יודע, או לפחות חושב שאני יודע מה זה נבדל, והנה עובדה שהיו עם זה כמה וכמה סוגיות במשחקים האחרונים. מי היה מאמין שאני אשכרה אשב ואצפה בכדורגל תוך כדי שחייה וירטואלית בקליפות של תשליכי גרעינים שחורים. די לאפלייה, גם אשכנזים מפצחים! לא שאני חלילה יודע איך לפצח גרעינים לבנים, אבל לא נשאר כלום לפצח בבית ואין בירות. זו תהיה הקרנה משפחתית והרבה צרחות ומכות של הילדים אחד על השני. תעשו תעשו ילדים. הרבה!

לא ממש מכיר את קרואטיה, אף פעם לא הייתי. אני רק יודע שהם מדינה צעירה ושהם מדגמנים את האנדרדוג של המונדיאל. נראים סבבה בשחור ובזה מסתכם הידע שלי על קרואטיה. לא אשכח את אחד הפרשנים אחרי המחצית שהקרואטים עלו למגרש: “והנה חוזרת לה קרואטיה למחצית השנייה, והם לבושים בשחור”. והוא ציין את זה כי? במחצית הראשונה הם לבשו וורוד? אני מבין שבחתונה מחליפים בגדים, למה בכדורגל ? העיקר שכולם מניעים את הכדור, כי בלהניע שידור אפעס, לא הייתי חותם עליכם.
על צרפת דווקא שמעתי, שיש שם מגדל אפל גבוה, לחם בצורה של צינור ארוך ואיזה שער נצחון ממזמן. גם שם עוד לא הייתי, הרגיש לי קצת מסוכן להיות שם בשנים האחרונות, מקסימום ביקור חטוף בשגרירות לאות סולידריות אחרי המונדיאל.

אין לי פייבוריטית. גם בארץ אין לי. יש לי פחות משלוש שעות לבחור לי אחת. סעעמק אפילו סיגריות לא הלכתי לקנות כדי שיהיה לי על מה לפרוק את התסכול אם הפייבוריטית שלי תפסיד. אני מהמר שצרפת לוקחת בהפרש של גול, אני מהמר שלא תהיה הארכה ואני מהמר גם שלא יהיו מכות במשחק. מונדיאל 2018 וכמה חגיגות שיש שם בטח במוסקבה, פאק גם שם עוד לא הייתי.
עד שכבר למדתי מי זה מסי ומי זה רונלדו הם כבר עזבו, שוויינשטייגר כבר מזמן לא, אבל זה כן אחד השחקנים שאני זוכר אולי מהמונדיאל הקודם. פתאום נראה לי שאני מתחיל לאהוב כדורגל, אנשים משתנים. אולי גם מירב תשתנה פעם ותרצה כלב, מה יש אם אני התחלתי לסמפט כדורגל?

ממי, יש משהו טעים?

אולי אני אספיק עוד לתת קפיצה לסופר ולהצטייד במלאי גדול של גלוטן וסוכר כיאה למעמד גביע העולם. הכי מפחיד אותי? הכי מפחיד אותי שאני עוד מעט אתחיל לעשות ספורט בעצמי, לא. חלחלה אחת גדולה! אין מצב, קודם כל אני קונה את הספריי קסם הזה ורק אז מתחיל למדוד טרנינגים או דריי-פיט. ויש את ההוא שמתגלגל כל היום? ניימאר משהו? מברזיל? הוא שכנע אותי שספורט זה כואב! אז למה באמת אם אפשר לצפות בכולם מרחוק על שני בקבוקי בירה?

אחרי המשחק הילדים יריבו איתנו, ואנחנו נריב איתם בחזרה שיילכו לישון כבר. עוד שבועיים והקייטנות מסתיימות, מונדיאל כבר לא יהיה וזה גורם לי להרגיש פחד וחשש רב, כאילו נפצעתי בעצמי.
עמיתלונן רוצה לאחל בהצלחה לצרפת וקרואטיה. ושהקבוצה הטובה ביותר תנצח, והעיקר שצרפת תחזור עם הגביע הביתה.

גמר מונדיאל 2018 שמח לכולם.

 

עמיתלונן

?רוצה להשאיר תגובה

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE